Birçok Girişi Olan Sony VAIO SX12

Paylaş!

Birçok Girişi Olan Sony VAIO SX12. Bir Japon teknoloji markası olan Sony 888 gram ağırlığında ve 12,5 boyutunda olan yeni diz üstü bilgisayar modeli olan VAIO SX12 duyurdu. Bilgisayar küçük boyutuna rağmen birçok girişinin olması ile dikkat çekiyor.

Uzun yılar bilgisayar sektörünün en popüler modellerini üreten Sony markası artık eski modellerini geliştirerek ürün üretiyor. Ancak firmanın son çıkardığı diz üstü bilgisayar oldukça iddialı görünüyor.

VAIO SX12 olarak adlandırılan bu yeni model küçük boyutlarına rağmen sahip olduğu giriş seçeneklerinin çok olması ile dikkat çekiyor.

8. nesil 4 çekirdekli bilgisayarda aynı anda hem i5 hem de i7 işlemcisi kullanılabiliyor. 3 adet usb girişi, bir adet usb c girişi, bir adet kulaklık ve mikrofon girişi, bir adet HDMI girişi ve bir adet sd kart giriş yeri olan dizüstü bilgisayarın boyutları ise oldukça küçük.

Bu kadar donanımlı bir cihaz olan VAIO SX12 hafta içinde Japonya’da satışta olacak. Farklı renkleri de olan bilgisayarın fiyatı ise 6000 bin ile 11.500 arasında değişecek.