Canon’un Yeni Lensi Tanıtıldı

Paylaş!

Canon’un Yeni Lensi Tanıtıldı.Canon, üstün kaliteli yeni lensini bugün içerisinde tanıtıma sundu. Bugün tanıtımı yapılan Canon lensinde diğer lenslere nazaran oldukça farklı özellikler bulunuyor. Özellik bakımından Blue Spectrum Refractive yeniliğini destekliyor ve böylelikle renklerde kırılma yaşanması olasılığını en alt seviyeye indiriyor. Bu lens ile kullanıcılar kolay ve başarılı çekimler sağlıyor.

Otomatik Odaklama Özelliği

Yeni model lensler, şu ana kadar piyasaya çıkarılan Canon lenslerle kıyaslandığında yüksek çözünürlük bakımından üstün özelliklere sahipken, otomatik odaklama hızı ile de kullanıcılara özel bir içerik sunuyor. Mayıs sonunda piyasaya sürüleceği açıklanan Canon EOS 250D lensinin tek olumsuz özelliğini ise diğer lenslerden çok az bir miktar ağır oluşu oluşturuyor.

1,19 kg ağırlığına sahip olduğu duyurulan Canon EOS 250D lensi için oldukça kullanışlı ve netlik bakımından harika açıklaması yapılırken, 0.17 kg daha ağır olduğu da verilen detaylar arasında bulunuyor. Kamera üretiminde önemli bir yere sahip olan Canon, bu teknoloji ile fotoğrafçılar için yeni bir seçenek sağlıyor. Canon’un bu yeni ürünün fiyatı ise 2.999 dolar olarak açıklandı.