Doom Eternal İçin Geri Sayım

Paylaş!

Doom Eternal İçin Geri Sayım. Korku oyunları piyasasında kendine 1993 yılından beri yer edinmiş olan Doom firması yeni oyunu hakkında bazı bilgileri merak edenler için paylaştı. Son oyunun adı Eternal olarak açıklanırken çıkış tarihi ve diğer birçok bilgi de ortaya çıktı.

22 Kasım 2019

Starfield adıyla piyasaya sunulan oyunların istenen ilgiyi yakalayamamasının ardından son oyun olarak Eternal’in piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu oyun firmanın üzerinde çalıştığı oyunlar arasında bir adım daha önde bulunuyor. Bethesda adı verilen oyun için de sene sonuna ulaşılmadan oyun severlerin kullanımına hazır olacağı şeklinde bilgi verildi.

Eternal için ise 22 Kasım 2019 tarihi satış için açıklandı. Tarih normal şartlar altında bile sene sonunda oyun satışlarında artış yaşanması olası bir durum iken bir de yeni oyunun sene sonuna yakın gelmesi satışların beklenenden yüksek olması olasılığını akıllara getiriyor. Eski oyunlarda genelde binlerce canavarla uğraşan oyuncular yeni oyunda yüzlercesi ile karşı karşıya geliyor. Omzunuzda bulunan ekipman sayesinde yanan oyuncular ekstra zırh sağlıyor.