En İyi WordPress Duyuru Eklentileri Nelerdir?

Paylaş!

En iyi wordpress duyuru eklentileri nelerdir? Sorusunun cevabı olarak birçok farklı eklenti örnekleri verebiliriz. Bu wordpress eklentileri çok farklı tasarım ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkıyorlar. Bu duyuru eklentilerine örnek olarak şu eklentileri verebiliriz:

Slider Revolution Eklentisi

Sitelerde basit bir biçimde manşet oluşturmak için kullanılan bir wordpress slayt eklentisidir. 2019 yılı içinde en çok satan WordPress eklentisi olarak seçilmiştir. Bu eklentinin genel özellikleri şunlardır:

  • Bütün wordpress temalarıyla uyumludur.
  • Performans konusunda sorun yaşatmaz.
  • Eklenti devamlı olarak kendini güncel tutar.

Slider Revolution eklentisi tüm bu özelliklere sahip olması nedeniyle piyasadaki eklentiler arasından birinci olarak seçilmeyi başarmıştır.

LayerSlider Eklentisi

Bu eklenti de bir başka slayt ve manşet eklentisi olarak kullanılan eklentilerden biridir. Diğer slayt eklentilerinden farklı olarak bu eklentide geçiş efektleri bulunur. Eklentinin sahip olduğu diğer özellikler ise şunlardır:

  • Bu eklenti çeşidi ile kod bilgisine gereksinim duymadan sürükle bırak metodu ile etkileyici özellikteki slaytlar, manşetler ve galeriler oluşturulabiliyor.
  • Eklentiyi yalnızca manşet olarak değil, anasayfa oluşturmak amacıyla da kullanmak mümkündür.
  • Adobe Creative Cloud destekli görsel editöre sahip olan bu eklenti kullanılan resimler için efekt verme, kırpma, renk ayarı gibi düzenlemeler yapabiliyor.

Öne çıkan bu tür özellikleriyle de oldukça dikkat çeken bu eklenti kullanımı gittikçe artıyor.

Bookly PRO Eklentisi

Eklenti çeşitleri arasındaki en iyi rezervasyon eklentisi olarak bilinir. Bu eklenti çeşidinin sahip olduğu birçok özellik mevcuttur. Ayrıca bu eklenti doktorlar, hastaneler, oteller gibi randevu sistemi ile çalışan kuruluşlar tarafından tercih edilen bir eklentidir.

Bu eklenti ile oluşturulmuş rezervasyon formuna birçok alan eklenebiliyor. Bu alanlara örnek verecek olursak; ödeme yöntemi, değerlendirme kısımları, indirim kodları, haritalar, hizmet paketleri örnek verilebilir. Eklenti ile rezervasyon oluşturmak birkaç adımda gerçekleşiyor.

Bu adımları gerçekleştirildikten sonra ise rezervasyon özeti de görülebiliyor. Kullanıcılar da bu özellik sayesinde işlenmiş olan rezervasyonlarını cvs, excel formatlarında indirdikten sonra çıktısını alabiliyor. Bu sebepler yönünde de çok fazla tercih edilen eklentiler arasında olmayı başarıyor.