General Mobile GM 8 Pro ve GM 9 Android Q Beta’ya Geçiyor

Paylaş!

General Mobile GM 8 Pro ve GM 9 Android Q Beta’ya Geçiyor. Google’ın mobil işletim sistemi olan harika Android’in yepyeni sürümü Q büyük fark ve yenilikle geliyor. Çok beğenileceğe benzeyen Android Q işletim sistemi sadece General Mobil’in bazı modellerine gelecek. Sistem tüm kontrollerini yaparak kullanıcılarına yayınlamayı planlıyor. Tüm eksiklerin giderildiği bu harika Beta programını pek çok yazılımlar kullanıyor. Bunların içinde en önemlisi Apple’dır.

Diğer işletim sistemlerinin de hemen kullanmaya başlayacağı sistem şimdiden epey ses getiriyor. Bu beta programını kayıt eden kullanıcılar en güzel yeniliklerden faydalanarak farklı işletim sistemine geçecek. Fakat yeni kullanıcılar bu yeni sistemin olası hatalarını hemen görecek. Bu sistemin hatasız olması en büyük hedef olarak gösteriliyor. General Mobil Türk teknolojisinde adını sıkça duyduğumuz bir markadır. Android Q Beta programına geçmesi ile birlikte daha da dev haline geldi.

Ücretsiz Olacak

En önemlisi Android’in bu sürümünün ücretsiz olarak indirilmesi. Kullanıcıların yüzünü güldürecek bu gelişmelerin ardından General Mobil marka cihazların daha çok satılacağı konuşuluyor.