GTA Online Efsane Yeni Görevleriyle Geliyor

Paylaş!

GTA Online Efsane Yeni Görevleriyle Geliyor. GTA (Grand Theft Auto) Online araba çalma, satma ve yeniden sahip olma üzerine dizayn edilen oyuna geçtiğimiz boyunca yaptığı çalışmalarla yeni görevler eklendi.

Rockstar yaptığı açıklamada oyun için yapılan yeni görev eklemelerin PvP aksiyonu üzerine kurgulandığını belirtirken, yeni eklenen görevlerle GTA’nın yayımlandığı dönemin üzerinde bir başarıyı elde edeceğini savundu. GTA Online oyununda en bilinen görev verici Simeon yine görev verici konumunda kullanılmıştır. Simeon geçmişte vermiş olduğu görevlerle pahalı arabaları çalan ve yok eden bir ekibin maceralı ve bol aksiyonlu sahneleri üzerine odaklanılmıştı.

GTA Online kullanıcılarına son 20 gün içerisinde 8 yeni görev verildi. Yeni görevlerden bazıları helikopter yardımıyla araba çalmak, yanan arabayı su tanklarını kullanarak söndürmek olurken birde oyuncuların farklı bir bulmacayı çözmesi istenildi. Yeni görevlerde en çok ilgi çeken ise Burn Rate görevi oldu.

Bu enteresan görevle oyuncunun farklı bir şeyler yapması isteniyor. Örneğin suçluları durdurmak, bir itfaiye aracı çalarak rakip çeteye saldırmak, rakip çetenin yaktığı araçları söndürerek kurtarmak ve biraz daha kahramanlık eklenerek itfaiye aracı ile düşmanları öldürme görevi veriliyor.