İnternet Tarayıcım Çok Fazla Ram Kullanıyor! Ne Yapmalıyım?

Paylaş!

İnternet tarayıcılarının aşırı ram kullanımı kullanıcıları oldukça rahatsız eden ram sorunları arasında yer alıyor ve sistemi oldukça yorabiliyor. Yüksek ram kullanımı sorununu aşmak isteyen kullanıcıların sıkça sorduğu internet tarayıcım çok fazla ram kullanıyor! Ne yapmalıyım? Sorularını ortaya çıkarıyor. Yüksek ram kullanan tarayıcılara karşı çözüm arayan kullanıcılar RAM kullanımını sınırlandırma programları ile kullandıkları tarayıcının daha az ram yemesini sağlayabiliyorlar. All Browsers Memory Zip programını indiren kullanıcılar 40 farklı tarayıcıda ram kullanımı azaltma işlemini uygulayabiliyorlar.

Memory Zİp İle Daha Az Ram Kullanın

Browsers Memory Zip programı ile ram kullanım oranlarını düşürmek isteyen kullanıcılar tarayıcılarının daha az ram kullanmasını sağlamak adına programı indirdikten sonra ayarlar bölümünü kullanmalılar. Programı her açılışta başlat seçeneğini uygulayarak sürekli kullanıma açık hale getirmesi gereken kullanıcıların ardından, kullandıkları tarayıcıyı da seçerek diledikleri ram kullanım derecesini ayarlamaları gerekiyor.

Onlarca Tarayıcıda Ram Kontrolü

Yüksek ram kullanımı Google Chrome ve Firefox gibi trend tarayıcılar başta olmak üzere bir çok tarayıcıda sorunlar ortaya çıkarıyor. All Browsers Memory Zip programını indiren kullanıcılar programda istedikleri tarayıcıyı seçerek ram kullanımını düzenliyorlar ve bu sayede onlarca farklı tarayıcı içinden en iyi sonucu veren tarayıcıyı kullanma şansına erişmiş oluyorlar.

Ram Kontrolü İle Sisteminizi Hızlandırın

Tarayıcıların yüksek ram oranlarını kullanıyor olması kullanıcıların arka planda yaptıkları diğer işlemler açısından zaman zaman zorluk teşkil edebiliyor. All Browsers Memory Zip programını indiren kullanıcılar hem ramlerini hem de sistemlerini rahatlatarak daha iyi bir performans alma şansına da erişmiş oluyorlar. Doğru ayarlar ile ram sıkıştırma işlemini gerçekleştiren yazılım sayesinde diğer işlemler için de ram oranları kullanılabilir hale geliyor.