iPhone XE Geliyor

Paylaş!

iPhone XE Geliyor.Apple, geçtiğimiz yıllarda iPhone SE adında standart telefonların dışında bir akıllı telefon tanıttı. iPhone 5 ile benzerlik gösteren bu cihaz, uygun fiyatı ile kullanıcı kitlesinin ilgisini çekti.

iPhone SE piyasaya çıktığından beri büyük bir kullanıcı kitlesi iPhone SE 2 modelinin tanıtılmasını bekliyor. Geçtiğimiz yıl yapılan analizler, Apple’ın iPhone SE 2 üzerinde çalıştığını, cihazın daha küçük bir tasarıma sahip ve iPhone 8’e benzeyeceğini gösteriyordu. Ancak bu söylentiler bir anda yok oldu. Daha sonra Apple iPhone SE 2 modelinin söz konusu olmayacağını belirtti. Bu haber, uygun fiyatlı iPhone bekleyen kişileri büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

Apple’dan iPad Pro Özellikleri

Apple tarafından yeni ortaya çıkarılan bir rapor ise iPhone SE 2 bekleyen kişileri heyecanlandırıcı türdeydi. Raporda belirtilenlere göre Apple, iPhone XE adında yeni bir cihaz üzerinde çalışıyor. 4.8 inçlik ekrana sahip olacağı belirtilen bu modelde iPhone Xs serisinde bulunan Apple A12 Bionic işlemci kullanılacak. Bu modelin fiyatının 600 ile 800 dolar arasında olacağı düşünülüyor.