Netflix’in Ünlü Dizisi Bitiyor Mu?

Paylaş!

Netflix’in Ünlü Dizisi Bitiyor Mu? Son günlerde Netfilix platformunun en fazla izleyici kitlesine sahip olan dizilerinden birisi olan Stranger Things dizisinin final yapacağı konuşuluyor. Ortaya atılan iddiaya göre ünlü dizi dördüncü sezonunda izleyicisine veda edecek. Bilimkurgu, korku ve gerilimin bir arada başarılı bir şekilde işlendiği Stranger Things dizisinin 3.sezonu geçtiğimiz günlerde yayına girmişti.

Yayına girdiği andan itibaren rekor bir izlenme sayısına ulaşan dizi, bilindiği üzere hem izleme oranları yönünden hem de hikayenin ele alınışı yönünden Netflix platformunun gelmiş geçmiş en başarılı yapımlarından biri olarak görülüyor.

Dizinin 5 Sezon Sürmesi Planlanıyordu

Hikaye yönünden çok fazla ele alınacak konunun kalmaması nedeniyle diziyi bir sezon daha uzatmama kararı alan yapımcılar, diziyi dördüncü sezonunda bitirmeyi planlıyor. Kulislerde konuşulanlara göre de The Stranger Thing oyuncuları ve yapımcı ekibi de dizinin çok fazla ömrünün kalmadığını belirtiyor. Güvenilir pek çok platformun da dizinin veda sinyali verdiğini söylemesinin ardından, yeni sezonda The Stranger dizisinin izleyicisine veda etmesine kesin gözüyle bakılıyor.