Orta Çağ Temalı Battle Royale Oyunu Mordhau Geliyor

Paylaş!

Orta Çağ Temalı Battle Royale Oyunu Mordhau Geliyor.Oyun sektörü, popüler olan oyunları takip ederek kendilerine yol haritası belirliyorlar. Son dönemde en fazla dikkat çeken oyunlar, Battle Royale türündeki oyunlar. Bu nedenle, ortaçağda geçen, yeni bir Battle Royale temalı yeni bir oyun geliyor. 2016 yılından beri geliştirilmekte olan oyun, meraklılarında büyük beklenti yarattı.

Battle Royale Temalı Oyunlara Dönüş

Battle Royale temalı oyunlar pek fazla dikkat çekmemişti. Bununla beraber, yine aynı temaya sahip olan, PUBG geniş kitlelere ulaştı. Bunu gören Kickstarter yeni bir oyun geliştiriyor. 2016 senesinden beri üzerinde çalışılan oyun, ortaçağda geçiyor ve bu anlamda ilginç bir Battle Royale deneyimi sunuyor.

Daha önce, Fortnite Battle Royale, Apex Legends gibi oyunlar hayatta kalma amacı üzerine kurulu oyunlardır. Yeni bir oyun mekaniği sunan Battle Royale oyunu olan,” Mordhau” Ortaçağ’da geçen hikayesi ile olduğu kadar özgün yaklaşımı ile de öne çıkıyor. Yeni çıkacak oyunun da kendi tarzı ve yaklaşımı elbette farklı olacaktır. Merakla beklenen, Mordhau 29 Nisan’dan itibaren Steam üzerinden satılmaya başlanacak.