Outriders Oyununun Çıkış Tarihini Merak Edenler

Paylaş!

Outriders Oyununun Çıkış Tarihini Merak Edenler. Playstation oyunları arasında beğenilerek oynanan oyunlar arasında yer alan Outriders serisinin son oyun tanıtım videosu yayınlandı. Playstation oyunları arasında yer alan oyunun son versiyonunun çıkış tarihi ve konusu merakla beklenmekte iken tanıtım videosu bu heyecanı daha da artırdı.

Konusu

Bilim kurgu konulu oyun karanlık ve çaresizlik üzerine tasarlanmış. Oyun tek kişi ile oynanabildiği gibi en fazla 3 kişi ile de oynanabilecek bir oyun. Kışın yayınlanması planlanan oyunun tam olarak neyi anlattığı tanıtım videosunda gösterilmediği için merak uyandırmaktadır. Oyun hakkında daha geniş bilgi ve ipuçlarına ulaşmak için oyun ile alakalı sosyal medya platformları takip edebilir.

Square Enix’in Yöneticisi konumunda olan Toby Palm Outriders oyunu ile alakalı yaptığı açıklamada oyunun en iyi oyun projesi olduğuna değinerek bu oyunun büyük kitlelere hitap edeceğinden emin olduklarını dile getirdi. Şirket yöneticisi Toby Palm Playstation 4 için hazırlanan oyunun 2020 yılında piyasaya çıkacağını belirterek oyunun heyecan verici olduğuna bir kez daha vurgu yaparak oyun hakkında heyecanı arttırdı.