Paralı Whatsapp Grupları

Paylaş!

Paralı Whatsapp Grupları. Her gün her alanda yeni bir trend ile karşılaşıyoruz. Bu trendler klasik olarak ya giyim kuşam, ya mobilya sektöründe olurken şimdi sosyal medya ağları arasında da trendler boy göstermeye başladı.

Dünyanın özellikle tercih ettiği en popüler sosyal medya ağı Whatsapp hızlı iletişim olanağı sunmaktadır. Bu ağ ücretsiz bir uygulama iken şimdilerde trend olarak öncelikle dünya da daha sonrada ülkemizde ücretli Whatsapp gurupları ağı olarak yeni bir sektör oluşturdu.

Nasıl Mı?

Bu ücretli Whatsapp gurupları belli bir amaca hizmet vermek için oluşturuluyor. Eğitim destekli, bahis tüyo destekli ve yatırım destekli olan bu ücretli Whatsapp grupları emeği ücretlendirmeyi amaç ediniyor. Bu guruplara üye olmak isteyenler, gurubun alanında uzman olduğu kişilerce yönetildiğini bilmekte ve aylık ya da yıllık ücretlendirme limitlerini kabul ederek üye olmaktadırlar.

Popülerliği her geçen gün artan bu ücretli Whatsapp guruplara aşırı yoğunluk olmaktadır. Üye olmayı düşünenler ya limit dolduğu için olamamakta ya da belli bir süre beklemek zorunda kalabilmekteler. Bu gurupların yasal sorunları arasında vergi vermemeleri olumsuzluk olarak görülüyor.