PUBG Hesabına UC Nasıl Yüklenir?

Paylaş!

Son yılların en popüler oyunlarından birisi tartışmasız PUBG’dir. Hem mobil cihazlarda, hem bilgisayarda hem de playstation gibi oyun konsollarında liderliğini sürdürmekte olan PUBG (player unknown battleground) aslında bir survival oyunu. Survival oyunları asında bir hayatta kalma oyunu olarak bilinmektedir. Belli sayıda oyuncu bir haritaya bırakılır ve oyun süresi başlar. Süre devam ettikçe oyuncuların içinde hareket etme haklarının olduğu harita daralır. Böylelikle daha fazla oyuncu birbiri ile karşılaşmaya ve savaşmaya başlar. Sona kalan oyuncu veya takımlar oyunun galibi olur. PUBG en yoğun oyuncu kitlesine mobil üzerinden sahiptir. Peki, PUBG hesabına UC nasıl yüklenir?

Pubg Uc Yükleme
Pubg Uc Yükleme

UC Ne Demek?

UC, PUBG içerisinde eşya veya diğer materyalleri satın almak için kullanılan paraya verilen addır. Bu eşyaları almak için UC, yani oyun parası yüklenir ve bunun ile oyun içerisinde eşya alışverişi gerçekleştirilir. UC’yi satın almak için ise gerçek para kullanmak gereklidir. Mobil oyuncular direkt olarak IOS appstore ya da Android Google Playstore üzerinden kredi kartlarını tanıtarak UC satın alabilir ve oyuna yükleyebilirler. Mobil dışındakiler ya da kredi kartını tanımlamak istemeyenler ise farklı bir yol izleyebilir.

UC Satın Almak

UC satın almak için güvenilir ve tanınmış siteleri kullanmayı ihmal etmeyin. Pazar mantığı ile çalışan n11 gibi siteleri kullanmakta güvenilir olacaktır. Aksi taktirde size gelen kod kullanılmış veya sahte bir kod olabilir. Güvendiğiniz web sitesine girin, ödemeyi gerçekleştirin ve istediğiniz kadar UC’nizi satın alın. Mail adresinize veya web sitesinde ki mesaj kutunuza bir kod gelecektir. Bu kod UC yükleme esnasında gerekli olacak.

PUBG Yükleme
PUBG Yükleme

UC Yüklemek

Öncelikle UC yüklemek için midasbuy.com adresine giriş yapmak gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra üyeliğinizin kayıtlı olduğu ülkeyi seçmeniz gerekir. Ülke veya bölge doğru seçilmezse kod çalışmayacaktır. Ödeme kimliği giriş yap bölümü bulunmaktadır. Bu bölüme karakter ID’si girilmelidir. Karakter ID’sini öğrenmek için oyuna girmeniz gerekir. Oyun içerisinden profil sekmesine tıklanır.

Profil resminin üst kısmında Profil ID numarası yer alır. Web sitesine giriş gerçekleştirildikten sonra kod seçeneklerinden reedom code seçilir. Açılan ekranda ilgili yere web sitesinden alınan kod girilir. Daha sonra gelen uyarılardan evet seçeneği seçilir. İlerleme sırasında profil ID ile nickname uyuşmasına dikkat etmek gerekir. Kod tek seferlik kullanıma sahiptir hata yapılması taktirde geri alınamaz.