Redmi’den Note 7S Tanıtımı

Paylaş!

Redmi’den Note 7S Tanıtımı. Redmi, Xiaomi’nin bir alt markası olarak üst düzey telefonlardan ziyade orta segmentli telefonlarla adını kısa bir sürede duyurmayı başardı. Bugünlerde Redmi tarafından çok sayıda teknoloji sever tarafından takip edilen ve beklenen Note 7S modeli tanıtıldı. Tasarımı ve kamera özellikleri ile dikkat çeken bu telefon modeli teknoloji severler tarafından talep göreceğe benziyor.

Yeni model telefonun tanıtım toplantısında bu telefonun tasarımında damla çeltik modeli kullanıldığı duyuruldu. Ayrıca yapılan bu telefonun tanıtım toplantısında kamera özelliklerinden sıkça bahsedildi. Redmi tarafından tanıtıma çıkan Note 7S model telefonda 48MP kamera bulunuyor. Aynı zamanda telefonda çift kamera teknolojisi kullanılmış görünüyor.

Telefonda yer verilen parmak izi okuma teknolojisi ile de telefona artı bir güvenlik yöntemi eklenmiş durumda. Bu telefon batarya özellikleri bakımından da üstün bir güçte olduğu yapılan toplantı da ifade edildi. Telefonda 4000 mah özellikli bir bataryaya yer verilerek telefonda sarj problemlerinin engellenmiş olunduğu Note 7s üreticileri tarafından ifade edilmiş görünüyor. Ayrıca bu telefonda işletim sistemi olarak Android 9.0 Pie’ye de yer verildiği karşımıza çıkıyor.