Şarjım Bitti Devri Artık Kapanıyor

Paylaş!

Şarjım Bitti Devri Artık Kapanıyor. Dikkatleri üzerine çeken bir yenilik Xiaomi yöneticilerinden geldi. Son devrin en akıllı telefonları geliştikçe sorunları da haliyle bir o kadar gelişiyor. Firmalar bu gelişmişliğe yönelik hizmetlerini son sürat devam ettiriyor. Akıllı telefonların en büyük sorunlarından birisi olan şarj sorununa bir yenilik daha ekleyen Xiaomi firma yöneticileri yaptıkları bu yenilik ile oldukça rağbet göreceğe benziyor.

Xiaomi Şarj Devrimi

2019 yılı içerisinde son amiral gemisi adlı üretimini gerçekleştirdikleri telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanan dev Çinli firmadan ilginç açıklamalar geldi. İnternet ortamında açığa çıkan telefonun detayları şu şekilde. Yakın zamanlı ortaya çıkan bilgilerden bir tanesi de telefonun şarj cihazının beklenilenin de üstünde bir güçte olacağı belirtiliyor. Kablosuz ve hızlı şarj özelliği ile üretilecek olan şarj cihazı merakla bekleniliyor.

En az 20 W değerinde olacağı beklenilen şarj cihazı beklentileri epeyce karşılayacağa benziyor. Ekim ayında tanıtıma gireceği beklenilen telefonu meraklıları oldukça ilgiyle bekliyor. Telefonun tanıtımı ile yan ürünlerinin de tanıtımının yapılacağı düşünülüyor.