Snapdragon 855+’Lı Black Shark 2 Pro Bekleyenlere Müjde

Paylaş!

Snapdragon 855+’Lı Black Shark 2 Pro Bekleyenlere Müjde. Xiaomi daha önce üretmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan Black Shark 2’den sonra Black Shark 2 Pro’yu piyasaya duyurmuştu. Pro modeli de bir önceki kadar büyük ilgi gönen firma hız kesmedi.

Oyun Odaklı Telefonlar

Dünya üzerinde birçok kişi telefonları büyük maksat ime oyun oynamak için kullanmakta. Bu durumun farkın da olan Xiaomi bu duruma uygun, oyun odaklı telefonlar geliştirerek bu konuda beklentileri oldukça karşıladı. Oyun odaklı bir işlemci yapacağını ve piyasaya süreceğini duyuran firma bu konu da beklenti içerisinde olan kişilere müjdeyi verdi. Snapdragon 855+’ı işlemcisine ekleyeceğini belirten firma bu konuda oldukça büyük bir atılıma imza attı. Bu konu ile gelişmeler yaşanırken Çin sosyal medyası telefonun çıkacağı tarihi duyurarak merakları giderdi.

Yeni piyasaya sürülecek olan bu telefon modelinde bir önceki modelin eksiklikleri de oldukça giderilecek gibi duruyor. :u eksikliklerin en başında işlemcinin yetersiz olması. Bu durumun kesin bir şekilde çözüleceği tahmin ediliyor.