Spotify Premium Nasıl Yapılır?

Paylaş!

Son zamanların en popüler müzik platformlarından biri olan Spotify, yeni çıkan müzik keşifleri için de harika bir yerdir. ”Spotify Nedir?”; ”Spotify Premium Nasıl Yapılır?” ve ”Neden Spotify Premium?” gibi soruları bugünkü yazımızda cevaplıyoruz.

Spotify Nedir?

Spotify, son dönemlerde yayılan dijital platformlardan biridir. Bir müzik uygulamasıdır. Haftalık keşifleriyle, sizin için hazırladığı çalma listeleriyle şimdiden gönüllerde taht kurmayı başarmış bir uygulama. Aynı zamanda telefon haricinde arabada, bilgisayarda ve akıllı televizyonunuzda da Spotify’ı çalabilirsiniz. Peki, Spotify Premium Nasıl Yapılır?

Spotify Premium’u Nasıl Edinebilirsiniz?

Spotify, free olarak da kullanılabilecek bir uygulamadır. Hatta öyle ki Spotify’ı ücretsiz kullananlar için ”Spotify Free” diye bir bölümü de vardır. Ancak Spotify Premium, free’ye kıyasla daha fazla özellik barındırdığı için genllikle Spotify Premium daha fazla tercih ediliyor.

Spotify Premium, kullanıcılara üç seçenek sunuyor: Spotify Premium Bireysel, Spotify Premium Aile ve Spotify Premium Öğrenci.

  • Spotify Premium Bireysel: Premium özelliklerinin hepsinden yararlanabilirsiniz anacak adından da anlaşıldığı gibi Spotify Premium Bireysel, yalnızca tek kişi için bir kullanımdır. Spotify Bireysel’i ilk ay ücretsiz denedikten sonra 17,99 TL’ye edinebilirsiniz.
  • Spotify Premium Aile: Premium özelliklerinin hepsine sahip olan bu kategoride kullanıcı sayısı 6 kişiye kadar çıkabilir. Aile üyelerinizle beraber Spotif Premium’u ilk ay ücretiz denedikten sonra 26,99 TL’ye edinebilirsiniz.
  • Spotify Premium Öğrenci: Üniverite öğrencileri için mükemmel bir teklif olan bu kategori de Spotify Premium özelliklerinin tümüne sahip. İlk ay ücretsiz denemenin ardından yalnızca 8,99 TL’ye edinebilirsiniz.

Spotify Premium’u edinmeye karar verdiyseniz, Spotify uygulamasına ya da internet sitesine girdikten sonra karşınıza çıkan ”Premium Ol” özelliğine basarak rahatlıkla premium olabilirsiniz.

Neden Spotify Premium?

Spotify Premium, kullanıcılarına yepyeni özellikler kazandırıyor. Spotify Premium edinmelisiniz çünkü;

  • Spotify Premium’da reklam kesintilerine uğramazsınız.
  • Dinlemek istediğiniz müziği telefonunuza indirerek çevrimdışı da şarkılarınızı dinlemeye devam edebilirsiniz.
  • Spotify Premium’u edinirseniz sınırsız şarkı atlama hakkına sahip olabilirsiniz.

Spotify Free’de olmayan bu özellikler Spotify Premium’u edinmenize sebep olarak gösterilebilir.