Steam Üzerindeki En Ucuz Oyunlar

Paylaş!

Steam; birçok oyunun bulunduğu ve oyuncu dünyasının kalbini oluşturan uygulamaya verilen genel addır. Burada; GTA V, PUBG, CS GO gibi birbirinden özel oyunlar olduğu gibi ucuz ve çok zevkli oyunlar da bulunuyor. Steam üzerindeki en ucuz oyunlar ise hala keşfedilmeyi bekliyor. Youtube ve Twitch üzerinden yayın yapan kişiler ise artık bu oyunlara yöneliyor ve izleyicilerine de bu oyunları tavsiye ediyor.

1- Just Cause 3

Just Cause 3 bir hollywood filmini andıran efektlere sahip ve son zamanlarda en iyi indirimi yakalamış oyunlardan biri. İsterseniz bir uçaktan düşman helikopterine atlayabilir ve kendinize çekip onu çalabilirsiniz. İsterseniz de iki helikopteri birbirine bağlayıp bir kaos oluşturabilirsiniz. Ya da bunun gibi çılgın şeyleri gerçekleştirebilirsiniz. Oyunun eski fiyatı 40 TL idi. Ancak son gelen güncellemeler ile oyun 6.5 TL gibi bir fiyata düştü ve birçok kişinin dikkatini çekti.

2- Sleeping Dogs

Sleeping Dogs; aslında birçok kişini gündelik hayatta yaşadığı oyunlar ile benzerlik gösteriyor. Bunalıma giren ve kendi ile yabancılaşan kişilerin yaptıkları bu oyunda açıkça görülüyor. Oyunun ana karakteri olan polis memuru Wei Shen Çin’ de bulunan bir mafyaya sızıyor. Her polisin amacı olduğu gibi bu mafyayı bitirmeyi amaçlıyor. Oyundaki bütün kontroller sizin elinizde bulunuyor.

Klasik bir polis memurunun hikâyesi gibi görünen oyun zamanla değişiyor ve oyuncuları kendisine kitliyor. Steam de eski fiyatı 80 TL olan oyunun şimdiki fiyatı ise 13.35 TL olarak güncellenmiş durumda.

3- L.A Loire

2. Dünya savaşının ardından Hollywood dünyasının etkilerini barındıran oyunda Rockstar’ın imzası bulunuyor. Team Bondi tarafından oyunculara sunulan oyun aslında bir dedektiflik oyunundan çok daha fazlasına sahip. Oyunda son derece gerçekçi yüz efektleri bulunuyor. Bunlar da dedektif Cole Phelps’in gözlerinden kaçmıyor ve oyuncular da bu etkiyi hissediyor. İşte bu kadar gerçekçi olan bu oyun 65 TL iken şu anda steam de 8.40 TL. Bu harika fiyat ile birçok oyuncu harika efektler ile bir dedektifin dünyasına dalıyor.