Whatsapp Çıkartma Nasıl Oluşturulur?

Paylaş!

Whatsapp sesli arama, görüntülü konuşma ve mesajlaşma alanında kullanılan bir uygulamadır. Kullanıcı sayısı 2 milyarı geçen ve indirme mağazalarından uygulanan indirme sayısı 5 milyarı aşmış olan Whatsapp önemli bir buluştur. Çoğu zaman Whatsapp üzerinden kişileri çıkarmak gerekebilir. Rahatsızlık veren kişilerin durumlarınızı, bilgilerinizi ve görselinizi görmesini istemeyebilirsiniz. Bunun dışında var olan sevdiklerinize çıkartmalar göndermek isteyebilirsiniz. Peki, Whatsapp çıkartma nasıl oluşturulur?

Whatsapp Çıkartma Uygulaması

Whatsapp ile kendinizi daha iyi ifade etmek, yazmadan duygularınıza anlam yüklemek adına çıkartmalar işinizi kolaylaştıran bazı ek araçlardır. Whatsapp üzerinden indireceğiniz sticker maker for Whatsapp uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Uygulama indirildikten sonra açın ve create a new stickerpack seçeneği ile çıkartma paketlerini görüntüleyin. Çıkartma paketinizi seçtikten sonra create butonuna tıklayın. Bunun için çıkartma görsellerinizi hazırlamanız gereklidir. Paketinizi oluştururken dilediğiniz resmi kullanabilirsiniz.

iPhone Üzerinden Çıkartma Yükleme

iPhone üzerinden Whatsapp çıkartması yüklemek için mesajlar bölümünden yeni bir mesaj oluşturun. Mobil uygulama içerisinden App Store sekmesine tıklayın ve dilediğiniz çıkartmayı telefonunuza yükleyin. Her telefondan uygulayabileceğiniz çıkartmalar ile farklı ifadeler yükleyin ve keyifli bir mesajlaşma gerçekleştirin.

Whatsapp Çıkartma
Whatsapp Çıkartma

Neden Whatsapp Çıkartması?

Whatsapp mesajlaşma yöntemi olarak kullanılan ve sürekli yapılan güncellemelerle kendisini yenileyen bir uygulamadır. Kolay kullanım yapısı, anlık paylaşım özelliği ve sorunsuz iletişim ile tercih edilmeye devam ediyor. Whatsapp grup mesajları ve kişisel mesajlaşmalarda bazen ifadeler yetersiz kalabiliyor. Bu durumda devreye bu çıkartmalar giriyor.

Emojiler birçok anlamı ifade etse de bu yeterli olmuyor. Bu nedenle daha fazla ifadelere ve anlatımlara ihtiyaç duyuluyor. Hem daha keyifli mesajlaşma sağlanıyor hem de cümle kurmaya gerek kalmadan birçok durum ifade kazanıyor. Üstelik Whatsapp çıkartmaları dilediğiniz görsellerden oluşturulabiliyor. Durum böyle olunca ortaya çok komik olan görüntüler çıkabiliyor.

Güncel çıkartmalar için ise Whatsapp emojilerin altında bulunan gülücük emojisine tıklamak ve daha fazla çıkartmaları yüklemek mümkün oluyor. En yeni emoji ve çıkartmalar için Whatsapp çıkartmalarını mağazadan indirebiliyorsunuz. Bu kolay işlemden sonra kendi oluşturduğunuz ya da en yeni çıkartmaları kullanmaya başlıyorsunuz.