Xbox Konsollarda Zarif Tasarım

Paylaş!

Xbox Konsollarda Zarif Tasarım. Henüz açıklanmamış olan Xbox One S’in disksiz sürümü hakkında yeni bilgiler gündeme çıktı. Xbox One S ile hoş tasarımı sebebiyle benzerlik gösteren Xbox One S All Digital Edition, konsollara değişimci bir klasmanla giriyor. Konsolda disk girişi bulunmuyor. Her türlü işlemini dijital yollarla halleden bu konsol hakkında Microsoft tarafından hiçbir bilgi verilmiş olmasa da, konsolun tasarımı ve liste fiyatı hakkında yine de birtakım bilgiler ortaya çıktı.

Microsoft’tan Yeni Konsol Tanıtımı

Microsoft, önümüzdeki ay Xbox One S disksiz modelini tanıtacak. Edinmiş olduğumuz bilgilere göre 200 dolar fiyatla satışa sürüleceği düşünülen disksiz Xbox One S’in gerçek satılacağı fiyat beklentilerimizin üzerinde olacak. Daha pahalı olduğunu öğrendiğimiz bu modelin fiyatı 260 dolar.

Disk’i olmadığı halde yüksek bir fiyata sahip olan Blu-Ray konsolun 260 dolardan pazara sürüleceğini beklemiyoruz çünkü son aldığımız bilgilere göre diskli versiyon Xbox One S’in oyun dolu paketinin fiyatı bile 250 dolar. Bu doğrultuda disksiz modelin daha düşük bir fiyat belirlenerek piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Yeni konsolların 11-13 Haziran arasında tanıtılması bekleniyor.