Zula Oyunu Nasıl İndirilir?

Paylaş!

Oyun fenomenleri tarafından sıklıkla tercih edilen oyunlardan bir tanesi olan Zula oyunu için indirme noktasında bir çok soru soruluyor. Zula oyunu nasıl indirilir? sorusunun ise bir kaç farklı cevabı olabilir. Öncelikle oyunun indirilmeden önce bilinmesi gereken nokta zula üyeliğidir. İndirme işlemi ve ara yüz üzerinden oyunu oynama şansı elde etmek için öncelikle üyelik oluşturulması önerilir. Ardından indirmek için gereken yolları denemeye başlayabilirsiniz.

Mağaza Üzerinden

İlk olarak indirme seçenekleri arasında sıklıkla kullanılan oyunun kendi ara yüzü üzerinden oynanmasıdır. Bu yöntem diğerlerinden daha kolay olduğundan dolayı daha çok tercih edilir. Oyunun ana sayfasına girildikten sonra arama kısmından Zula kelimesini aratmanız gerekir. Ardından çıkan sonuçlardan resmi logolu olan sonuç seçilir. Tıklandıktan sonra ise oyunun sayfasına ilerlenir. Oyun sayfasının açılması ile birlikte indirme işlemleri otomatik olarak başlatılacaktır.

Oyun Sitesi Üzerinden

Oyunu site üzerinden indirmek de bir başka seçenek olarak karşınıza çıkar. Zula oyunun resmi internet sayfasına giderek hemen oyunu indirmeniz söz konusudur. Bunun için internet bağlantınızda kesinti veya yavaşlama olmaması gerekir. Hemen oyna sekmesine tıklayarak kurulumu indirmeye başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden indirme işlemi yine otomatik olarak başlayacaktır. Kurulum ve oynanmaya hazır olma durumu internet hızınıza bağlı olarak değişmesine karşılık yine de fazla zaman almayacaktır.

Windows

İndirme işlemi sırasında sorun yaşayanların işletim sistemi hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Çünkü şuan için oyunun sadece Windows üzerinden oynanan sürümü mevcuttur. Diğer işletim sistemine sahip olanların oyunu kurması ve oynaması mümkün olmadığından dolayı indirme işlemi gerçekleşse bile kurulum ve oynama aşamasında sorun yaşanması durumu söz konusu olabilir. Bunun için hangi sistemi kullandığınız konusunda bilgi sahibi olmalısınız.