Apex Legend Haritası Bir Yıl Önce Reddit’te Paylaşılmış

Paylaş!

Apex Legend Haritası Bir Yıl Önce Reddit’te Paylaşılmış.Komünite bir site olan ve son dönemlerin en çok kullanılan ve kullanıcı sayısına sahip olan Reddit sitesinin kullanıcılarından biri olan Hiticonic, yaklaşık bir sene kadar önce yeni “Titanfall Battle Royale” oyunu diyerek. Günümüzde oyun dünyasının en çok konuşulan ürünlerinden biri olan Apex Legends haritasını paylaşmış.

Kullanıcılar daha doğrusu “gamer” olarak adlandırılan oyuncular tarafından her zaman merak konusu olan piyasaya çıkmamış olan oyunların sektöre sızdırılan görüntü ya da bilgileri daime heyecan verici olmuştur.

Kimse Bilmiyordu

Bu sefer gerçekleşen söz konusu sızıntı hakkında kimsenin hiçbir bilgisi yoktu bu yüzen hiçbir heyecan verici özelliği de olmadı. Hiticonic isimli Reddit kullanıcısı bunu deneyimleme şansı elde etti.

Söz konusu kullanıcı yaklaşık bir yıl kadar önce Apex Legends oyununun haritasını paylaştı ve bu haritanın “Titanfall Battle Royale” oyununa ait olduğunu söyledi ancak kimse ona inanmak istemedi acak günümüze gelindiğinde Titanfall Battle Royale” oyunu “Apex Legend” adıyla oyun dünyasının tozunu attırıyor.

Geç Olsa da Ödüllendiriliyor

Hiticonic adlı Reddit kullanıcısı şu anda birçok kullanıcı tarafından tebrik ediliyor ve Reddit Gold adı verilen gerçek paralar ile kullanıcıyı ödüllendiriyorlar.