Apple’dan Yeni Ürüne Onay

Paylaş!

Apple’dan Yeni Ürüne Onay. Apple tarafından yeni ürün olarak piyasaya sürülen MacBook Pro için yasal onay aldığını duyurdu. A2159 adında bir isim taşıyan ürün Avrasya Ekonomi Komisyonu tarafından kayıt altına alındı. Onay aldığını paylaşan Apple bu durumun kendileri için son derece önemli olduğunu da bildirdi.

Önce Kayıt

Apple geçtiğimiz süre içinde önce A2159 numaralı bir MacPro’yu Avrasya Ekonomi Komisyonu’na kayıt ettirdiğini açıklamıştı. En son gelen bilgilere göre ise Apple aynı marka ve modeli taşıyan Mac Pro’yu onaylattığını duyurdu. Bu sayede onaylı ve FCC belgeli bir ürün olması da dikkatlerden kaçmadı. Henüz ürünün içeriği hakkında kesin bilgi olmamasına karşılık yeni ve oldukça ilgi çekici bir ürün olacağı konuşulan tahminler arasına eklendi.

Modelin ne olduğu be nasıl yenilikler taşıdığı mayıs ayından bu yana saklanırken onaylarının alınması ürünün daha da merak edilmesine neden oldu. MacPro’nun 2017 yılından beri henüz güncellenmeyen bir modelinin üzerinden hareket ederek güncelleme yapıldığı bilgisi de konuşulan bir başka durum oldu.