Call Of Duty: Black Ops Cold War Beta Tanıtım Videosu Yayınlandı

Paylaş!

Geliştiricileri Raven Software ve Treyarch, yayıncısının ise Activision olduğu call of duty: black ops cold war beta tanıtım videosu yayınlandı. Tanıtım videosu yayınlanan oyunun içeriği, özellikle Türkler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Bunun sebebi ise; oyunun içeriğinde Trabzon Havalimanı’nın da bulunması.

Call Of Duty: Black Ops Cold War Oyun İçeriği Nasıl?

1980 yıllarında etrafı kasıp kavuran jeopolitik soğuk savaş döneminde geçen oyun, oyuncuları bu dönemdeki savaşın en derinliklerine götürüyor. Daha önceki Black Ops serilerinin devamı niteliğinde karşımıza çıkan Black Ops Cold War, daha önceki oyunlarda karşılaşılan Mason, Woods ve Hudson karakterleri ile oyuncuları tekrar buluşturuyor. Küresel bir komplo savaşının karanlıklarına doğru yolculuğa çıkacak olan oyuncular, Call Of Duty: Black Ops Cold War oyunu içerisinde, yepyeni karakterler ile de tanışacak.

Call Of Duty: Black Ops Cold War Türkiye Bölümü

Call Of Duty: Black Ops serisinin yayınlanan her oyunu daha yapım aşamasında dahi büyük merak uyandırıyor. Oyuncular oyunun çıkış tarihini iple çekerken, yayınlanan tanıtım videoları ile bu merak daha da katlanıyor. Oyuncular bu seride, Sovyet KGB, Vietnam, Doğu Berlin ve Türkiye gibi bölgelerde amansız savaşlar verecek.

Oyunun hikayesinde, elit bir ajan olan Perseus’un izini takip edecek olan oyuncular, dünyanın gidişatını tamamen değiştirmek ve kaos yaratmak isteyen bu ajan ile amansız bir mücadele verecek. Bu mücadele sırasında oyuncular, kendilerini bir anda Türkiye sınırları içerisinde Trabzon Havalimanında savaşırken bulabilecek.

Call Of Duty: Black Ops Cold War Beta Tanıtım Videosu Yayınlandı
Call Of Duty: Black Ops Cold War Beta Tanıtım Videosu Yayınlandı

Black Ops Cold War Modları

COD: Black Ops Cold War oyununda yer alacak modlar şu şekildedir;

  • Campaign,
  • Multiplayer,
  • Zombi Modu,

Oyuncular menü içerisinden diledikleri modu seçerek oyuna giriş yapabilecek.

Black Ops Cold War Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun açık betası ilk olarak PlayStation Store’da yayınlanacak. Belirli bir sürenin ardından bütün PS4 kullanıcıları içim erişim açık olacak. Xbox ve PC versiyonları için de aynı yol izlenecek. Oyunun tamamen satışa çıkacağı tarih ise; 13 Kasım 2020 olarak belirlenmiş. Bu tarihte; PS4, PS5, PC, Xbox On ve Xbox Series kullanıcılar, oyunu satın alabilecek.