Kalori Takibi Yapabileceğiniz 5 Android Uygulaması

Paylaş!

Kalori Takibi Yapabileceğiniz 5 Android Uygulaması

Günümüzde insanlar gerek estetik kaygılarından gerekse sağlık problemlerinden dolayı diyet yapmaya yöneliyor. Diyet yaparken kalori hesabı yapmak, spor ve egzersiz yapmak ve gün içerisinde yeteri kadar su içmek kilo verilmesi konusunda oldukça önemlidir. Eğer sizinde sağlık problemlerinizden dolayı zayıflama ihtiyacınız ya da fit bir görünüme sahip olmak gibi bir düşünceniz varsa işte zayıflamanıza yardımcı olacak sizin için derlediğimiz kalori takibi yapabileceğiniz 5 android uygulaması tanıtımını yaparak sizlere yardımcı olacağız.

YAZIO

Yazıo ile bir gün içerisinde ki yiyeceklerinizin kalori hesabını, gün içerisinde ki spor ve egzersizlerinizin takibini yapabilir ve kilo vermenizi kolay hale getirmiş olursunuz. Yapacağınız tek şey Yazıo’yu telefonunuza indirmek olacak, üstelik ücretsiz olarak.

BMI Calculator

BMI Calculator ile vücut kitle endeksini hesaplayabilir ve sağlık bakımından kaç kiloya sahip olmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Peki, vücut kitle endeksi hesaplaması neden yapılır? Kişinin boy ve kilosunun sağlık bakımından kilolu, zayıf ya da normal olup olmadığını tespit etmek için yapılır.

Kilo Takibi

10 binden fazla kişi tarafından indirilen kilo takibi uygulaması ile mevcut kilonuzu, geçmiş kilonuzu ve sahip olmanız gereken ideal kilonuzu hesaplamanızı sağlar. Kilo değerinizi girdiğinizde sizinle bir motivasyon notu paylaşarak kilo vermeniz konusunda sizi teşvik eder. Üstelik sizin için çok faydalı olan bu uygulama tamamen ücretsiz yapmanız gereken sadece telefonunuza indirmek.

Adım Sayar ve Kalori Sayacı

Adım sayar ve kalori sayacı uygulaması; kalp hızınızı, gün içerisindeki yaptığınız egzersiz ve aktiviteleri, kalori ve adımlarınızı sayarak kilo vermenizi kolaylaştıran bir uygulamadır.

WaterYour Body

Diyet yaparken hiç kuşkusuz ki su içmek oldukça önemlidir. Çünkü su içmek metabolizmayı hızlandır ve kilo vermenizi kolaylaştırır. WaterYour Body uygulamasıyla günlük içmeniz gereken su miktarını öğrenebilirsiniz.