Nova 5i’nin İlk Görüntüleri Sosyal Medyaya Sızdı

Paylaş!

Nova 5i’nin İlk Görüntüleri Sosyal Medyaya Sızdı. 21 Haziran tarihinde ilk tanıtımı yapılacak olan Huawei marka Nova 5i’nin 4 adet arka kamera görüntüsü internete düştü. Tenna’ya yüklenen ilk görüntüler bir saat içerinde tıklanma rekoru kırıyor. Ortaya çıkan fotoğraflar sayesinde Huawei Nova5i’nin tasarımı kesinleşiyor. Huawei Nova5i, Huawei P20 Lite’ın en son çıkan modelinin dört kameralı hali gibi duruyor.

Huawei Nova5i Özellikleri

Tamamıyla sade bir dış görünüme sahip Huawei Nova5i’nin ön kamerasının ön tarafta delik bir ekrana yerleştirildiği görülüyor. Ayrıca ön çerçevede bir mini hoparlör bulunuyor. Resimleri gören kullanıcılar Huawei’nin yine şaşırtmadığını dile getiriyorlar.

Honor 20 Pro’yi andıran kamera dizilimine sahip Huawei Nova5i için Huawei Pro 30’un ToF sensörü özelliği yansıtılmıştır. Huawei Nova5i’i de tüm telefonlardan farklı olarak kamera yanına konuşlandırılmış bir parmak izi okuyucu olduğu da görülüyor.

Huawei Nova5i, 21 Haziran’da alıcılar ile buluşacağı söyleniyor. Huawei’nin yeni çıkaracağı işletim sisteminin Huawei Nova5i model telefonda olacağı düşünülüyor. Telefon alacaklar bu tarihi iple çekiyor.