Uber’den İnanılmaz Hizmet İmkanı

Paylaş!

Uber’den İnanılmaz Hizmet İmkanı. Son günlerde tasarımı ve test uçuşları tamamlanmış olan uçan taksilerin kullanımın yapılacağı ilk şehirler oldukça merak edilirken Uber yetkilileri bir açıklama yaptı. Uçan taksilerin ilk olarak hangi şehirlerde hizmet vereceği konusunda meraklar varken açıklamalarda ilk kullanım yerlerinin Melbourne, Dallas ve Los Angeles olacağını açıkladılar.

Avustralya ve Yeni Zelana bölgelerinin Uber yetkilisi olan Anderson yaptığı açıklamalarda güney Asya bölgesindeki eyalet hükümetleri ve devlet başkanlarından büyük destek aldıklarını ve Uber kullanıcılarının 3 milyon üzerine ilerlediğini açıkladı. Bu kullanım imkanını sağlayan hükümet ve eyalet yetkililerine teşekkür eden Anderson Uber Air adlı yapının oluşturulduğunu ve bu yapı içinde uçan taksilerin kullanılacağını açıkladı.

Pilot Bölge Melbourne

Pilot bölge olarak açıkladıkları Melbourne, Dallas ve Los Angeles bölgelerinde ilk uçan taksi hizmetinin 2020 yılında hizmete gireceği açıklandı. Yeni gelişmelerin zaman zaman açıklanacağını ve farklı şehirlerinde bu pilot bölgeler içine girebileceğine yeşil ışık yakan Avustralya Uber yetkilisi Anderson, yakın gelecekte ulaşım araçlarının artık uçan taksiler olması gerektiğinin altını çizdi.