Avengers Oyunlarındaki Karakterlere Yenilenme

Paylaş!

Avengers Oyunlarındaki Karakterlere Yenilenme. Avengers, Avengers A-Day oyunu için hayranlarından gelen eleştirilere olumlu yanıt verdi. Bu hafta duyurulmuş olan Avengers A-Day adlı oyunun içeriğindeki karakterlerin gerçek karakterlere benzememesi oyun tutkunlarının eleştirisine yol açtı. Oyunun içeriğinde Avengers ekibindeki tüm üyeleri bulunuyor. Ancak oyunu oynayanlar için sorun yaratan konuyu karakterlerin MCU aktörlerine benzememesi oluşturuyor.

Oyuncular Benzerlik İstiyor

Avangers karakterlerinin oyun içinde kötü bir şekilde kopya edilmesi oyunu takip edenleri üzdü. Oyunun yapımcılarının telif hakkı yüzünden büyük borçlara girmemek için karakterlerde ilginç görünümler oluşturdukları düşünülürken, video da yer alan karakterler de oyundaki karakterlere hiç benzemiyordu. Yapımcı Square Enix, bu durumun oyun için sorun olacağını anlayarak değişiklik yapmaya hazırlanıyor. Yapılan röportajda oyuna yönelik yeni düzenleme getirileceği konusu gündemdeydi. Square Enix hayranlarının bu eleştirisine karşılık yeniden stüdyoya döneceklerini açıkladı.

Oyunun piyasaya çıkış tarihi 15 Mayıs 2020 olmasına rağmen eğer oyunda değişiklik yapılırsa bu tarih biraz daha ileri bir tarihe ertelenebilir. Oyunu yeniden düzenleyeceğini açıklayan Square Enix, karakterlerin tüm özelliklerinde değişim yapacağını da vurguladı.