LOL Oyununda İsim Nasıl Değiştirilir?

Paylaş!

Kısaltması LOL olan League of Legends oyunu, birçok kişi tarafından oynanmaktadır. Takım ve strateji olan bu oyun dünyanın en büyük çevrimiçi oyunudur. Peki, lol oyununda isim nasıl değiştirilir?

League of Legends Nedir?

LOL, 27 Ekim 2009 tarihinde Riot Games tarafından piyasaya sürülen strateji oyunudur. LOL oyununda bireysel ve takım becerisi çok önemlidir. 5 kişilk veya 3 kişilik takımlarda istediğiniz rolde oynayabileceğiniz bu oyunda asıl amaç karşı takımın merkez kulesini yıkmaktır. 143 şampiyonun bulunduğu bu oyunda, her şampiyonun yetenekleri ve işlevi birbirinden farklıdır. Farklı oyun modellerinin ve haritalarının bulunduğu bu oyunda her oyun için farklı stratejiniz olabilir. Oyunda 3 koridor ve 5 rol bulunmaktadır. Bu roller nişancı, destek, orta koridor, üst koridor ve ormancıdır. Kendi rolünüzü belirler ve o role uygun şampiyon seçimi yaparsınız. Ayrıca başka oyun modları bulunmaktadır. Kısacası bu oyun rekabete dayalı, heyecan verici ve takım işbirliğinin önemli olduğu çevrimiçi bir oyundur.

LOL Oyunda İsim Nedir?

Oyuna kayıt olduğunuzda sizden istenilen şeylerden biriside hesabınıza bir isim belirlemek olacaktır. Bu isim diğer oyuncular tarafından görülmektedir. Oyun esnasında isminiz görülebilir ve diğer kullanıcılarında isimlerini görebilirsiniz. İsimlerini bildiğiniz oyuncuları ekleyebilir veya eklenebilirsiniz. Sihirdar adınızın küfür içermeyen, ahlaki değerleri aşağılayan veya kaba ifadelere yer vermeyen bir isim olmalıdır. Sizde uygunsuz olan sihirdar isimlerini oyun sonunda şikayet edebilirsiniz.

İsim Nasıl Değiştirilir?

İsminizi eğer değiştirmek istiyorsanız ilk önce bunun karşılığında 1300 RP veya 13900 Mavi Öz ödemelisiniz. İsminizi değiştirmek için, LOL istemcisini açın ve Mağaza’ya girin. Mağaza’nın sağ üstünde bulunan Hesap kısmına tıklayın. Hesap bölümünde bulunan isim değişikliği butonuna tıklayıp isminizi değiştirebilirsiniz.