Masaj Yastığı İnceleme (video)

Paylaş!

Günümüzde uzun süreler boyunca bilgisayar başında oturmamızdan kaynaklı bel boyun ve omuz ağrıları yaşamaktayız. Bu ağrıları rahatlatmak için masaj yastığı arayışında olabilirsiniz. Bu yazımızda ve yazımızdaki inceleme videomuzda e-ticaret sitelerinde sıklıkla karşımıza çıkan uygun fiyatlı masaj yastığını inceledik.

masaj yastığı alınır mı?

Öncelikle ürünün şık bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebilirim. Sanki batarya ile kablosuz çalışıyormuş gibi düşünülse de cihaz kendisine bağlı bulunan adaptör ile çalışmakta. İki farklı modu bulunan masaj yastığının birinci modu yavaş hızda ikinci modu ise birinciye göre biraz daha hızlı dönmekte. Ayrıca ikinci modda masaj yapan döner topların ışık yakması ve hafif bir sıcaklık vermesi de masaj etkisini biraz daha artırıyor. 

Masaj yastığını ister çalışma koltuğunuza arkasında lastik bant yardımı ile ya da uzandığınız yerde yastık gibi kullanabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta cihazın üzerine vücut ağırlığınızı çok fazla vermemeniz. Çünkü içinde bulunan motorların gücü çok kuvvetli değil. Biraz fazla baskı yaptığınızda motor dönüş devri düşmekte ve zorlanmaktadır. İkinci dikkat etmeniz gereken nokta ise masaj yastığı kullanım süresi. Yaklaşık 20-30 dakika boyunca aralıksız kullanırsanız cihaz motorlarını korumak adına kendini güvenceye alıyor ve bir süre çalışmıyor. Piyasada, yakın kalitede değişik renk ve modelde muadil ürünler bulunmakla birlikte diğer modeller hakkında inceleme yapmadığımız için yorum yapamayacağız.

boyun masaj yastığı

Aşağıdaki videoda detaylı incelediğimiz masaj yastığı verdiğiniz para kadar bir rahatlama sunuyor diyebiliriz. Çok yüksek beklenti içinde olmadan uygun fiyatlı bir masaj yastığı arıyorsanız detaylı inceleme videomuzu izleyebilirsiniz.