Morgan Freeman ile Çekilen Türk Hava Yolları Reklamı Yayınlandı

Paylaş!

Morgan Freeman ile Çekilen Türk Hava Yolları Reklamı Yayınlandı

Bir süredir Morgan Freeman ile reklam çekimi için anlaştığı duyurulan Türk Hava Yollarının beklenen reklamı geçtiğimiz gün 800 milyon kişinin izlediği Amerika Ulusal Futbol Ligi (NFL)’nin finali Super Bowl için yayınlandı.

Hem etkileyici sesi hem de oyunculuğu ile ön plana çıkan Oscar Ödüllü yetenekli usta oyuncunun reklamda söylediği “Kimilerimiz keşfedilmeyenin peşine düşer. Heyecanla yola çıkarlar. Dünyaları buluşturup farklılıklardan zevk alırlar. Eğer siz de bizim gibi muhteşem gezegeni daha çok keşfetmek istiyorsanız, size eşlik etmeye hazırız. Şimdi Dünya daha büyük, keşfet” sözlerini söylerken uçakta ikram edilen çayı içti. Aynı zamanda kendisi de pilot lisansına sahip olan ünlü oyuncu THY nin bu seneki marka yüzü olduğu çekimleri 10 saat sürdü ve 100 kişi çalıştı.

Dünyada en çok noktaya seyahat eden hava yolu firması olan THY çektiği reklamı faaliyet gösterdiği 120 ülkede çeşitli yayın organlarında yayınlayacak. Her sene birbirinden ünlü oyuncular ile çektiği reklamlar ile ses getiren THY’nin Morgan Freeman ile çektiği reklamı izlemek için aşağıdaki videodan alt yazı seçeneğini açarak izleyebilirsiniz.