NarPump Whisper Ultra Sessiz Damacana Pompası

Paylaş!

Günümüzde, otomatik damacana pompaları kullanımı giderek artmaktadır ve yeni modeller hem tasarım hem de teknoloji açısından geliştirilmektedir. En çok satan otomatik damacana pompası markalarından biri olan Narpump’ın yeni ürünü Narpump Whisper ultra sessiz damacana pompası, motorunun sessizliği ve doldurma hızı ile diğer otomatik pompalara kıyasla oldukça etkileyicidir.

Dalgıç pompa tekniği ve yalıtımı sayesinde diğer tepeden motorlu modellere kıyasla oldukça sessiz bir kullanım sunuyor. Otomatik pompaların en belirgin dezavantajını ortadan kaldıran Narpump Whisper bu konuda oldukça iddialı. Güçlü motoru sayesinde yaklaşık 4-5 saniyede 250 cl’lik bir bardağı rahatça doldurabiliyor. Dakikada 3.75 litre su doldurma kapasitesine sahip.

Ultra Hızlı

USB’den şarj edilebilir dahili 1200mA h Li-Ion pili sayesinde tam şarjla 6-8 damacanaya (40-50 güne) kadar kullanabilme imkanı sunuyor. Cihazın üzerinde bulunan bir adet buton ile su doldurma işlemini başlatıp duraklatabiliyor ve su taşma problemini ortadan kaldırıyorsunuz. Ayrıca çocuklardan korumak amacı ile üzerindeki butona 5 saniye basarak çocuk kilidi modunu aktif edip aynı şekilde iptal edebiliyorsunuz.

5,5 cm ağız ölçüsü ile plastik ve cam damacanaların kapağına uyum sağlamaktadır. Sağlıklı kullanım özelliği, BPA içermeme ve silikon borunun gıda temasına uygunluğunun belgelenmiş olmasının yanı sıra Avrupa sağlık, güvenlik ve çevre standartlarına uygun malzeme ve üretim teknikleri ile üretildiğinin belgelendiği CE sertifikasına ve elektrikli cihazların ABD’de uyumluluğunu belgeleyen FCC sertifikasına sahip olmasıyla sağlanmaktadır.

Daha önceki modellerde damaca kapağı üzerinden delik açmanız gerekirken bu modelde kapağı tamamen açıp kullanmanız gerekiyor. Su pompasının motoru eski modellerde cihazın üstünde iken bu yeni modelde silikon hortumun ucuna konumlanarak oluşan sesi en aza indirgemiş.

Hem hızı hem sessizliği ile görevini tam anlamı ile yapan uzun şarj süresi ile batarya şarj etme sıklığını en aza indiren bir model ortaya koyan Narpump Whisper Ultra Sessiz Damacana Pompası inceleme videomuza aşağıdan ulaşabilir ve aşağıda bulunan affiliate linkten ürünü güvenle sipariş verebilirsiniz.

Ürün linki hepsiburada: https://app.hps.im/d7ct/2idpa9oy

Aşağıdaki youtube videosunu izleyip ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı da unutmayın.