Windows 10 V1903 Güncelleme Sorununa Yeni Çözümler

Paylaş!

Windows 10 V1903 Güncelleme Sorununa Yeni Çözümler. Windows 10 v1903 yapılan son iki güncelleme sonrası yaşanan problemlere yeni çözümler getiriyor. Bu çözümlerden ilki gelişme bloğu yayınlamak oldu. Kullanıcılar ve Windows üreticileri tarafından tartışılan ADM den kaynaklı yada uyumsuz battlye yazılımlar yüzünden güncelleme yapılamaması gibi tartışmalar son buluyor.

Windows gelişme bloğunu yayınladıktan sonra tüm sorunların çözüme kavuşacağını söylüyor. Windows kullanıcıları ise gelişme bloğunun hemen önce yayınlanması ve güncelleme sorununun giderilmesi için büyük baskılar uyguluyor.

Windows 10 kullanıcıları güncelleme hatalarından sonra en çok tercih edilen windows 7 sürümünü kullanmayı tercih etti. Genellikle İntel kullanıcılarında görülen bu sorun en kısa zaman da giderilmeye özen gösteriliyor. Tartışmalar gün geçtikçe artmaya ve windows üreticilerinin moralini bozmaya devam ediyor. Yapılan açıklamaya göre bu hafta içerisinde gelişme bloğu yayınlanacak AMD ve RAID kaynaklı olmadığı uyumsuz battlye kaynaklı olduğu ortaya çıkacak ve sorunun bir an önce giderileceğinin açıklaması yapılıyor. Siteler de uyumsuz ve güncel olmayan programların da güncellenmesi gerektiğini duyurdu.