Samsung Galaxy İçin Yeni Güncelleme

Paylaş!

Samsung Galaxy İçin Yeni Güncelleme. Samsung’un 2019 başlarında piyasaya sürdüğü Galaxy S10 ve S10 Plus, Samsung’un ürettiği en basit cihazlar arasında bulunuyor. Kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratan bu modeller için Samsung, geniş çaplı bir güncelleme sunmasına rağmen henüz çözülemeyen sorunlar yer alıyor. S10 ailesine giren bu cihazlarda birçok sorun yer alırken, son yapılan güncelleme ile bazı sorunlar çözülmüş gibi görünüyor.

Donanımsal Ve Arayüz Güncellemesi

Samsung Galaxy S10, piyasaya çıktığı günden bu güne kadar birkaç kez güncelleme yapılmasına rağmen yine de kullanıcısına kaliteli bir uyum sunamıyordu. Ancak Mayıs ayında yapılan güvenlik güncellemesi sonunda donma ve kesinti gibi sorunları ortadan kaldırmayı başardı. Kullanıcıların yorumlarına göre Twitter gibi bazı uygulamalarda oluşan donma, aniden kapanma ve kesinti gibi sorunlar ortadan kalktı.

Bu telefon modellerini kullananlar için güncelleme bildirimi bulunmayan kişiler için XXU1ASE5 kodu üzerinden güncelleme yapılabiliyor. Bu güncelleme sonrasında Galaxy S10 cihazlarının Gece Modunda da farklılaşma meydana geldi. Arka kamera sensöründe de iyileşmeler oluşurken, fotoğraf çekimlerinde de canlılık sağlayıcı gelişmelerin olduğu görülüyor.