Samsung S9 Kameraları Çöküyor Mu?

Paylaş!

Samsung S9 Kameraları Çöküyor Mu? Samsung firmasının başı müşterileri ile kısa sürede sıkıntıya girebilir. Çünkü Samsung Galaxy formlarında birçok kullanıcı Samsung Galaxy S9 ve Note 9 cihazlarında gece modu uygulamasını kullandıklarında kameranın çöktüğünü iddia ediyor. Üstelik bu iddia da bulunan kişilerin sayısı hiç de az değil. Kullanıcılar bu sorunun çözülmesini dört gözle bekliyor.

Gece Modu Özelliği Kullanılamıyor

Samsung Galaxy S9 ne Note 9 kullanıcıları cihazlarının kameralarını kullanırken gece modu uygulamasını kullanamıyor. Bazı kişilerin iddialarına göre kameralarında ki gece modu uygulamasını açan kişilerin kameraları çöküyor. Ayrıca kamerası çöken kişilerin ekranında gece modu uygulaması kullanılamıyor yazısı çıkıyor. Ancak bu sorunu bütün kullanıcılar yaşamıyor. Bu yüzden de yetkili firmalar kullanıcıların bu sorununun nedenini tam olarak açıklayamıyor.

Ancak bu sorunu yaşayan kişiler kameralarının görünürlük kalitesini düşürerek uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor. Ancak Samsung Galaxy müşterileri, akıllı telefon firmasından bu sorunun kalıcı yöntemler ile çözülmesini bekliyor. Müşteri kaybetmek istemeyen Samsung Galaxy firması da bu konuda çalışmalarını sürdürüyor.