Xiaomi Firması Son Çıkan Telefonu Mİ 9T’nin İç Dizaynını Yayınladı

Paylaş!

Xiaomi Firması Son Çıkan Telefonu Mİ 9T’nin İç Dizaynını Yayınladı. Bir Çin telefon devi olan Xiaomi markası henüz piyasaya yeni sürdüğü son teknoloji donanıma sahip olan Mİ 9T akıllı telefonunun iç aksamının videosunu yayınladı.

Çin’in teknoloji devi olan Xiaomi markası son telefonu Mİ 9T’nin tanıtımı için bir video paylaştı. Telefonun tanıtımının yapıldığı videoda telefonun çalışmasını sağlayan tüm parçalar sökülerek telefonun iç aksamında görevli parçalar gösterilmektedir. Xiaomi markası aynı zamanda Mİ 9T’nin kamera sisteminin çalışma prensibini de göstermiştir.

48 MP Ana Lens

Telefonun kamera sisteminin tanıtıldığı videoda 48 MP ana lens ve telefoto lensler ön kamera da kullanılmıştır. Bununla birlikte arka kamera sisteminde ise ultra geniş kapasiteye sahip lens kullanılmıştır. Dolayısı ile Mİ 9T telefonu iki farklı çalışma prensibi ile çalışır. Video da kamera sisteminin yanında ana kartın da tanıtımı yapılmış olup bellek ve ısı dağıtıcılarının da görselleri yayınlanmıştır.

Videoda telefonun alt kısmında bulunan hoparlör sisteminde bulunan bir boşluk sayesinde ses kalitesinde artış sağlanıyor. Videonun sonunda ise parmak izi okuyucusunun görseli yayınlanıyor.