Airselfie Ces 2019’da Yeni Drone Modellerini Tanıtacak

Paylaş!

AirSelfie’nin tanıtımını yapmaya hazırlandığı uygun fiyatlı, küçük boyutlu ve kameralı drone’ları, CES 2019’un yıldızı olabilir. 2010’da satışa çıkacak 3 drone, selfie çubuklarının yerini alacak. Air 100, Air Zen ve Air Dou olarak isimlendirilen bu üç drone, AirSelfie’nin hava fotoğrafçılığında sınır tanımadığına kanıt olacak.

Hava Fotoğrafçılığına Yeni Soluk

AirSelfie Holdings tarafından üretilen cep tipi yeni dronelar, Air Zen, Air 100 ve Air Duo olarak isimlendirildi. Drone’lar Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2019’da tanıtıma çıkacak. Hava fotoğrafçılığına yeni bir soluk getirecek olan dronelar, bu alanda sınır tanımıyor. AirSelfie CEO’su olan Stefano Cabella, yaptığı açıklamada ürünün, günlük hayat devam ederken, yaşananları kayıt altına alan ilk ve tek kamera olduğunu ifade etti.

Drone’ların Özellikleri ve Fiyatları

İlk hava fotoğrafçısı olarak piyasaya sürülecek olan cihaz Air 100’dür. Giriş seviyesi olarak tabir edilen ve en düşük özelliklere sahip bir drone’dur. Air 100’ün piyasadaki satış fiyatı ise 100 $ olarak açıklandı. Piyasaya İkinci olarak dahil olacak olan cihaz Air Zen’dir. Air 100’e göre biraz daha gelişmiş özelliklere sahip olan Air Zen, suya dayanıklıdır. 4K çekim yapabilen ve 13 MP kamerası bulunan Air Zen’in satış fiyatı ise 140 $ olarak açıklandı. AirSelfie tarafından geliştirilen ve uçuş kontrol sistemi bulunan ilk drone Air Zen olacaktır. Air Zen havadayken nesneleri takip edebiliyor.

CES 2019’da tanıtımı yapılacak bir diğer drone da Air Duo’dur. Air Zen’de olduğu gibi Air Duo’da da uçuş kontrol sistemini bulunacak. Ayrıca geniş açılı çift kamerası da bulunan Air Duo, kullanıcılara harika bir deneyim sunacak. Fiyatı 230 $ olarak belirlenen Air Duo’nun dayanıklılığı gövdesindeki alüminyum alaşım ile üst düzeyde tutulmuştur.

Dünya’da Yaygınlaşması Bekleniyor

8 Ocak 2019 tarihinde başlayacak olan CES 2019’da ilk kez tanıtımı yapılacak olan bu üç drone, şuan sadece Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da satılmaktadır. Air 100, Air Zen ve Air Duo’nun bu yıl içerisinde Yunanistan, İsveç, Finlandiya ve 6 farklı ülkede daha satılması bekleniyor.