Altın Kelebek’in En İyi Youtuber’ı: Orkun Işıtmak

Paylaş!

Altın Kelebek’in En İyi Youtuber’ı: Orkun Işıtmak. Bu yıl 45.si düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri dün akşam düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Ödül töreninde en iyi Youtuber kategorisinin kazananı ise Orkun Işıtmak oldu. Her yıl geleneksel bir şekilde düzenlenen ve Türkiye’nin en prestijli ödül töreni olarak adlandırılan Pantene Altın Kelebe Ödülleri, Hürriyet okurları tarafından oylar ile seçilmekte. Kanal D ve Teve 2 ortak yayını ile beraber dün akşam ekranlara gelmiş olan ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu.

Hürriyet Kelebek ailesi tarafından her sene Aralık ayı içerisinde yapılan ve ülkenin en kapsamlı ödül töreni olarak bilinen Pantene Altın Kelebek, bir süre önce “En İyi Youtuber” olarak konulan yeni bir ödül kategorisi açarak bu sene de bu kategorinin devamını getirdi. Youtube uygulaması üzerinden yükledikleri videolar ile milyonlara seslenen ve birçok kişinin takdirini kazanan, Youtuber olarak bu mesleği icare eden kişiler arasından Orkun Işıtmak bu ödülün sahibi oldu.

En İyi Youtuber Ödülü Sahibini Buldu

45. kez düzenlenen ve uzun yıllardır sektör içerisindeki pek çok kişinin ödül almasına neden olan Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni dahilindeki kategoriler arasında En İyi Youtuber kategorisi de vardı. Geçen sene bu ödülü alan ancak daha sonrasında ödülü elinden alınan Enes Batur’un ardından bu yıl ödül Orkun Işıtmak’a gitti. Danla Biliç ve Reynmen gibi birçok kişinin yanında kategori içerisinde yer alan Orkun Işıtmak, ödülünü aldıktan sonra kısa bir teşekkür açıklamasında bulundu.

5 milyon 812 bin 391 kişilik bir Youtube kanalına sahip olan Orkun Işıtmak’ın kanalında 1.215 adet video bulunuyor. Youtube uygulaması üzerinden son dönemin trend mesleği haline gelmiş olan Youtuber’lık artık Pantene Altın Kelebek Ödülleri içerisinde de sahiplerini buluyor. Bir kaç senedir dahil edilmiş olan bu mesleğe dair geçen sene elinden ödülü alınmış olan Enes Batur’un yanı sıra bu sene Orkun Işıtmak bu ödüle sahip oldu. Diğer rakiplerini geride bırakarak En İyi Youtuber ödülü alan Işıtmak, oy veren herkese teşekkür etti.