Apple lansmanında neler var iPhone 13

Paylaş!

Dünyanın dört bir yanında Apple’ın yeni ürünlerini sunduğu lansmanı heyecanla beklediği tarih geldi çattı. Eylül ayına girmemizle beraber, Apple’ın yeni ürünlerini sunacağı sonbahar lansmanına daha da yaklaşmış oluyoruz. Peki merakla beklenen Apple lansmanında neler var?

Bu yıl Apple’ın iPhone 13 serisini, Apple Watch 7’yi ve yenilenecek olan yeni Mac ve iPad’leri görmek için sevenlerinin heyecanla beklediği Apple etkinliği, herhangi bir aksilik olmazsa 14 Eylül Salı günü düzenlenecek gibi gözüküyor.

Dünyaca ciddi bir pandemik dönemden geçmemizle beraber bütün parti, toplantı, iş yaşamı, konserler, tiyatrolar ve akla gelebilecek bütün etkinliklerin teknolojik ortamda düzenlenmesine yakından şahit olmuştuk. Apple’ın bu büyük etkinliğinin de pandemiden ötürü sanal ortamda düzenlenmesi beklenmekle beraber, misafirlerine davetiyeleri bir hafta öncesinden göndereceği düşünülüyor.

Apple CEO’su Tim Cook başta olmak üzere üst düzey Apple çalışanlarından açıklamalar beklediğimiz etkinliğin öncekiler gibi alışılmış dışı prodüksiyona sahip yaratıcı bir video yayınlanarak dikkat çekeceğini düşünüyoruz.

Ayrıca Apple lansmanında neler var etkinlik Apple’ın resmi web sitesi, YouTube kanalı, Apple araçlarındaki Apple TV uygulaması aracılığıyla severleriyle buluşacak. Dilerseniz siz de bu yollar aracılığıyla takip edebilirsiniz.