Apple’ın Herhangi Bir Ürün Üretmediği Sektördeki Başarısı

Paylaş!

Apple’ın Herhangi Bir Ürün Üretmediği Sektördeki Başarısı. Digi-Capital araştırma şirketinin yayımladığı raporda Apple firmasının akıllı gözlük üretimi yapmamasına rağmen akıllı gözlük üretimi noktasında firmayı üçüncü sırada göstermesi ile dikkat çekiyor. Uzun süredir akıllı gözlük üretimi ile ilgili olarak Apple tarafından bazı çalışmalar yürütüldüğüne yönelik haberler yer alıyor.

Bu noktada analiz çalışmaları yapan kişilerin de bu iddiaları doğruladıkları biliniyor. Apple’ın da akıllı gözlük üretimi hususunda üzerinde ciddi bir baskı hissettiği tahmin ediliyor. Bahsi geçen durumu da Digi-Capital tarafından hazırlanan rapor açıkça gözler önüne seriyor.

Digi-Capital’in Raporuna Göre En İyi Akıllı Gözlük Üreticileri

Digi-Capital tarafından hazırlanan raporda akıllı gözlük üretiminde ilk sırayı Microsoft HoloLens yer alıyor. Micrsoft HoloLens’i ise Magic Leap izliyor. İlk iki sırayı bu firmalara kaptıran Apple ise üçüncü sırada kendine yer buluyor. Ancak Apple’ın akıllı gözlük üretimi yapmamasına rağmen ilk üç içerisinde kendine yer bulması da firmanın başarılı olarak değerlendirilmesini sağlıyor. Ürettiği akıllı gözlükleri Apple’ın işletmeler için sunması bekleniyor.