Google Duo’ya Yeni Gelen Özellik

Paylaş!

Google Duo’ya Yeni Gelen Özellik. Google Duo; Google’a ait bir görüşme platformu olarak kullanıcılarını hizmet veriyor. Google Duo biraz gecikmiş olmasına rağmen farklı ve yepyeni bir özellikli kullanıcılarına hizmet sunmaya devam edecek. Google Duo’nun kullanıcılar tarafından işletim sisteminin bir hayli beğenildiği biliniyor.

Google Duo son çıkardığı güncelleme ile aynı anda görüntülü olarak sohbet edilebilecek kişi sayısını 8 kişiye çıkardığını açıkladı. Bu özelliğin birçok teknoloji sevdalısını ve meraklısını heyecanlandırdığı biliniyor. Yeni gelen özelliğe rağmen Google Duo’nun rakiplerine göre görüntülü sohbet konusunda bir hayli geride olduğu da görülüyor. Duo’nun 8 kişi ile görüntülü sohbet etme özelliğini internet tarayıcıları ise henüz kabul etmiyor.

Google Duo Rakiplerinin Gerisinde

Görüntülü sohbet imkanı sağlayan Duo uygulaması rakip uygulamalar ile karşılaştırıldığında ise rakiplerinin açık ara gerisinde bulunuyor. Kullanıcılarına görüntülü sohbet imkanı sunan diğer uygulamalar arasında; Facebook Messenger, Skype, FaceTime gibi uygulamalar yer alıyor. Özellikle Facebook Messenger ile Skype uygulamaları 50 kişiye kadar, FaceTime uygulaması ise 32 kişiye kadar görüntülü sohbet etme fırsatı sunması Duo’nun bu noktada oldukça geride kaldığını gözler önüne seriyor.