Asus Zenfone 4 Serisi Ne Zaman Duyurulacak ?

Paylaş!

Asus Zenfone 4 Serisi Ne Zaman Duyurulacak ?

Son yıllarda akıllı telefon piyasasına hızlı bir giriş yapan Asus bu yıl büyük bir atılım yapacağını duyurmuştu. Akıllı telefon pazarında yapacağı atılımları açıklayan Asus pazarda hedefini 2 katına çıkarmayı planlamakta. Bu satış hedefleri içinde Zenfone 4 oldukça önemli bir cihaz.

Pazara Zenfone 3 Zoom ve Zenfone AR modelleri ile hızlı ve güçlü bir giriş yapan firma Zenfone 4 ile de ses getirmek ve ayrıca belirledikleri hedefi tutturmak istiyor. Oldukça güçlü bir rekabet ortamında Pazar hedeflerini 2 katına çıkarmaları da diğer firmalara büyük bir göz dağı verildiğini gösteriyor.

Merakla beklenen Zenfone 4 serisi için çalışmaların yavaş gittiği iddiaları haberlerde yer alırken Asus’un Ceo’su Jerry Shen’in çalışmaları hızlandırdığı ve şirket içinde büyük bir baskı olduğu ortaya çıktı. Lasman tarihleri belirlenen Zenfone 4 serisi büyük bir heyecan ve merak ile bekleniyor.

Çalışmaların hızlanmasının bir nedeni ise satış hedeflerini tutturmak olan Asus bu nokta da işlerini büyük bir titizlik ile yürüterek verdikleri sözü tutmak istiyor. Yılın ikinci çeyreğinde sunulması planlanan Zenfone 4 satış hedefleri için daha önce tanıtımı yapılacak.

Çalışmaların hızlanması ve lansman tarihlerinin belirlenmesi rağmen hala Asus Zenfone 4 için tam bir tanıtım bulunmuyor. Mayıs ayında sunumu planlanan Zenfone 4 modeli için hiçbir teknolojik özelliği hakkında bilgi verilmiyor.