Başkasının Whatsapp Hesabına Nasıl Girilir?

Paylaş!

Günümüzün akıllı telefonlarında belki de en çok kullanılan yazışma programı Whatsapp’tır. Hemen hemen her telefonda bulunan bu uygulamanın kullanılmasının oldukça kolay olması başkasının whatsapp hesabına nasıl girilir? Sorularını da doğruyor. Sevgilinizin ya da eşinizin Whatsapp’ını ele geçirebilmek için aşağıdaki küçük adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede sizde onunla beraber aynı anda tüm yazışmaları göreceksiniz.

WhatsWb For Whatscan Programı

Gün içerisinde milyonlarca kişinin aynı anda mesajlaştığı ya da görüntülü konuştuğu Whatssap uygulamasının çalınması ya da başka bir hesabın ele geçirilmesi oldukça basittir. Tam da bu iş için hazırlanmış bir program bulunuyor. WhatsWeb For Whatscan adlı program sayesinde başka hesaplar ele geçiriliyor. Başkalarının hesabını ele geçirerek mesajları okumak ya da fotoğrafları görebilmek bu program sayesinde mümkün oluyor.

WhatsWb For Whatscan Nasıl Kullanılır?

WhatsWeb For Whatscan kullanabilmek için ilk adım Whatsapp hesabı ele geçirilecek olan kişinin telefonundan Whatsapp uygulamasına girmek olacaktır. Uygulamaya girildikten sonra menü bölümünden Whatsapp Web uygulamasına girilir (henüz çok yeni bir uygulama olduğundan pek bilinmiyor). WhatsWeb For Whatscan uygulamasından Whatsapp web kare kodu okutulur. Böylelikle senkronizasyon işlemi tamamlanır. Kişinin Whatsapp uygulaması ele geçirilmiş olur. Sohbet listesi, fotoğraflar, sohbet geçmişi, mesajlar, dosyalar cihaza aktarılmıştır.

WhatsWb For Whatscan Hangi Cihazlarda Çalışır?

Başka birinin Whatsapp hesabını çalmak için kullanılan WhatsWb For Whatscan uygulaması IOS, Androis ve Windows işletim sistemli tüm telefon, tablet v.s. cihazlarda kullanılabiliyor. Hesabın başka telefondan girildiği ise kesinlikle anlaşılmıyor. Bu yüzden WhatsWb For Whatscan uygulamasını kullananların sayısı her gün biraz daha artıyor. Ayrıca bu uygulama da tek telefonda ya da cihazda 2 tane Whatsapp kullanılabiliyor.