DJI Osmo Pocket Teknoloji Severlere Sunuldu

Paylaş!

DJI Osmo Pocket teknoloji severlere sunuldu. Teknoloji severlere bir müjde de Çinli kamera sabitleyicisi üreticisi Dà-Jiāng Innovations Science and Technology Co. Ltd.’den geldi. Teknoloji ile iç içe olanlar bu markayı DJI olarak da tanıyor. Markanın Osmo serisinin yeni bir üyesi daha tanıtıldı ve beklediği büyük ilgi ile karşılaştı. Osmo Pocket isimli cihaz, beklenenin üzerinde bir performans ile gönüllere taht kurdu denilebilir. Kompakt tasarımı ile görünümünün altında bir performans canavarı cihazdı. Cihazın büyüklüğü ise yalnızca bir cep telefonu kadar. Ancak bu boyutuna rağmen 4K 60 FPS video kaydını destekleyebiliyor.

Yüksek Video Kayıt Performansı

Çinli kamera sabitleyicisi devi Dà-Jiāng Innovations Science and Technology Co. Ltd. yakında piyasaya süreceği Osmo Pocket cihazını resmi olarak tanıttı. Merakla beklenen cihaz görünüşünün çok daha üstünde bir performans ile göz doldurdu. Özellikle teknoloji severler ürüne karşı büyük bir ilgiyle yaklaşıyor. Piyasaya sürüldüğünde ise tüm serilerin tükenmesi bekleniyor. Osmo Pocket, şuana kadar piyasaya sürülmüş tüm Osmo serinin en başarılı ürünü kabul ediliyor. Büyüklüğü ise yalnızca bir cep telefonu kadar. Bu özelliği sayesinde, pratik ve az yer kaplayan teknolojik ürün severlerin dikkatini de çekiyor.

3 Eksenli Sabitleme Teknolojisi

Tanıtılan DJI Osmo Pocket tam 12 MP’lik bir kamera performansına sahip. Ayrıca kamera boyutu da 1/2.3 inçlik. Kamera 4K 60 FPS video kaydı gerçekleştirebiliyor. Üstelik 3 eksenli bir sabitleme teknolojisine sahip olan kamera, hem hareketli, hem de sabit çekim videolarda yüksek performans gösteriyor. Cihazın üzerinde ise DJI Osmo Pocket’i kontrol edebileceğiniz dokunmatik bir ekran bulunuyor.

Sıfır Sarsılma İle Kayıt

Sahip olduğu 4K 60 FPS ve 3 eksenli sabitleme teknolojisi sayesinde sıfır sarsılma ile pürüzüz videolar çekebileceğiniz DJI Osmo Pocket yalnızca bir cep telefonu büyüklüğünde. Bu da cihazın artılarından bir tanesi. Yani büyük bir kamera taşıyormuş gibi hissetmenize gerek bulunmuyor. Pantolonunuzun ya da ceketinizin cebi bu cihazı taşımak için yeterli. Cihaz için ön siparişler kabul ediliyor. Satış fiyatı ise şuanda 349 USD, yani 1.808 TL olarak belirlenmiş.