Facebook Messenger ile Oyun Zamanı

Paylaş!

Facebook Messenger ile Oyun Zamanı

Facebook’un popüler anlık mesajlaşma uygulaması  Facebook Messenger artık sadece mesaj yollamanıza değil oyun oynayarak eğlenmenizi de sağlayacak.

Facebook’un birçok kullanıcıya sahip olan anlık mesajlaşma uygulamasında artık oyun oynayabilme seçeneği geldi. Oyun oynamak için herhangi bir yükleme yapmaya gerek olmadan oyun keyfini çıkartabilecek ve de arkadaşlarınızla yarışabileceksiniz. Daha önceleri basketbol ve futbol gibi iki basit oyun seçeneği sunmuşluğu da bulunan Facebook Messenger anlaşılıyor ki Instant Games i bu şekilde test etmiş.

Basit ama klasik popüler oyunların olduğu Facebook Instant Games adı verilen ve şimdilik 30 ülkede kullanıma sunulan özellik ile arkadaşlarınız ile Pac-Man, Space Invaders, Galaga gibi oyunlar oynayabilirsiniz.

Mesajlaşırken bir arkadaşınız ile yarışabilir ya da onun skorunu geçmeye çalışabilirsiniz. Facebook anlık oyun hamlesi ile yine gönüllerde yer etmeye ve insanların hayatlarında daha çok Facebook’lu dakikalar geçirmesini sağlayacak gibi görünüyor.

Aşağıdaki videodan Facebook Instant Games için hazırlanmış tanıtımı izleyebilirsiniz.