Galaxy S8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Paylaş!

Galaxy S8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Merakla beklenen amiral gemisi Samsung Galaxy S8‘in çıkış tarihi belli oldu sayılır. İki farklı tarih konuşulsa da ikisinin arasında bir hafta olması bekleyenleri çok da üzmeyecektir.

Daha önce konuşulan tarihin 28 Nisan olarak bilinmesine rağmen KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’nin açıkladığına göre Galaxy S8 21 Nisanda satışa çıkacak. Beklenen telefonun iki farklı model olarak çıkacağı S8 ve S8+ olarak satışa sunulacağı kesinleşti. Zaten geçtiğimiz günlerde telefonun canlı görüntüleri internete sızmış ve merakları biraz olsun dindirmişti. Bir diğer kafalarda soru işareti bırakacak açıklama ise telefonun işlemcisi için söylenen ABD, Japonya ve Çin’de satılacak modellerdeki işlemcinin Snapdragon 835 avrupada ve diğer ülkelerdeki telefonların işlemcisinin ise Samsung’un kendi işlemcisi olan Exynos 8895 olacağı yönünde. Böyle bir seçimi neden ve neye göre yaptığı bilinmemekle birlikte bu bilginin kesin olmadığını da söylemekte fayda var.

En kesin bilgi ise Samsung’un 29 Mart tarihinde düzenleyeceği tanıtımda herşey ortaya net bir biçimde çıkacaktır. Samsung Note 7 faciasından sonra tekrar gönülleri kazanmak için büyük hazırlık yaptığı kesin. Bakalım gerçekten gönülleri fethedebilecek mi …