Helio P70’li Realme 3’ün Fiyat Dahil Tüm Özellikleri

Paylaş!

Helio P70’li Realme 3’ün Fiyat Dahil Tüm Özellikleri. Realme’nin yeni çıkardığı akıllı telefonu Realme 3’ün tanıtımı yapıldı. Media Tek Helio P70 işlemcisine sahip olan akıllı telefon, çift arka kamerası ve çentikli ekranı ile oldukça dikkat çekiyor. Çin kökenli telefon üreticisi Realme ekonomik sınıf yeni akıllı telefonu Realme 3’ü Hindistan’da düzenlediği lansman ile basına tanıttı. Oldukça şık dış özellikleri ile dikkat çeken Realme 3 müşterilerin şimdiden dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Teknik Özellikler

Realme3’te Qualcom yerine Mediatek işlemci özelliği bulunuyor. 3 GB RAM özelliği bulunan telefon 36 GB depolama alanı sunarken, 4 GB RAM özelliği bulunan telefon ise 64 GB depolama alanı sağlıyor. Telefonun ekranı HD ve 6.22 inç. 2 MP çift arka kamera ve 13 MP ön kamera özelliği yanı sıra 4230mAh pil özelliği bulunuyor.

Fiyat Düzeyi

Ekonomik sınıf olarak üretilen telefonun 3 GB’lık olan cihaz çeşidi 684 TL, 4 GB RAM özelliğine sahip olan cihaz türü ise 836 TL olarak satışa sunulacak. Tabi bu fiyatlara ülkemizde bulunan vergilerin dahil edilmediğini de belirtmek gerek.