PUBG Oyununa Eklenen Yeni Kostümler

Paylaş!

PUGB oyununa eklenen yeni kostümler. Bluehole son bilgilere göre DC şirketi ile bir işbirliğine vardı. Yapılan işbirliğine göre royal oyunları arasında son derece popüler olan PUBG adındaki oyunda Suicide Squad adındaki filmlerde tanınan ve herkesin beğendiği Harley Qyinn ve Joker adını taşıyan kahramanların kostümleri oyunda yer alacak. Battle Royal adındaki oyunlar özellikle 2018 yılına damga vurmuş durumda.

Player Unknown’s Battlegrounds ve Fortnite adındaki oyunlar da en popüler iki oyun olarak bu yılın en çok satılan oyunları arasındaki yerini aldı bile. Ama oyunların popülerliği her ne kadar artarsa artsın oyunlar içeriklerinde herhangi bir güncelleme gerçekleştirmedikleri sürece bir süre sonra oyun severler tarafından alt sıralara itiliyorlar. Ayrıca oyunların oyun içeriklerine sürekli yeni içerik türetmeleri de gerekiyor. Bunun farkında olan Bluehole Studio da yepyeni bir adım atarak oyun içeriğinde güncelleme yapmaya karar verdi. Güncelleme için de doğru bir karar vererek dünyadaki en ünlü çizgi filmlerin yapımcısı unvanını uzun yıllardır taşıyan DC’yi seçti.

Joker ve Harley Quinn Yeniden Dünyada

İş birliğini DC ile yapan şirket DC firmasının yarattığı evrende en çok sevilen karakterlerden ikisini oyunlarına katmaya karar verdi. Harley Quinn ve Joker’in çok fazla sevilmesi nedeniyle bu iki ismi seçen firma bu sayede zaten popüler olan oyunlarına yeniden nefes aldırmanın yolunu buldu. Kostümü ve makyajı bu iki kahramanın aynısı olacak ancak kıyafetleri hakkında yeni bir açıklama tam olarak yapılmadı. Karakterlerden biri olan Harley Quinn’in sinemada sadece tek bir defa görüntülenmiş olması kahramanın oyundaki kostümünün ne olacağının bilinmesini sağladı. Ancak Joker karakterinin onlarca kez beyaz perdede yer alması ve bunların çoğunda farklı kostümler kullanılması Joker’in oyundaki kostümü hakkında oyun severlerin meraklanmasına yol açtı. Ancak oyun şirketinden alınan bilgilere göre şirket Joker kostümü için 2016 yılındaki Suicide Squad filminin esas alınacağını açıkladı.

Sadece Kostüm

DC’nin uzun yıllardır beyaz perdede oynatmış olduğu söz konusu iki kahramanın oyunda birer karakter olarak yer almayıp sadece kostümleri kullanacak. Anlaşmaya varılmış olsa da kostümlerin ekleneceği tarih henüz açıklanmadı.