Rocket 3 Geri Döndü

Paylaş!

Rocket 3 Geri Döndü.‘Hulk boy’ motosiklet Rocket 3 kendini geliştirerek ve büyüterek tekrar döndü. Dünyanın seri üretime girmiş en büyük motosiklet türü olan Rocket 3, yeni Rocket 3 TFC ile geri döndü. Yeni motosiklet bundan sonra daha hızlı, daha güçlü, daha aktif ve daha büyük bir yapıya sahiptir.

Motosiklet Tutkunlarına Güzel Haber

Motosiklet tutkusu olan insanların zevkleri hemen her konuda olduğu gibi değişiklik gösterebiliyor. Bazı kişiler zorlu ve engebeli arazilerde macera yaşayabilecekleri cross motorlarını tercih ederken kimileri Vespa tarzı, şehir içinde rahat bir şekilde yolculuk yapmayı sağlayan motosikletlere ilgi gösteriyor. Bir de büyük ve güçlü motorlara ilgi duyan insanlar var.

Bu kişiler için geliştirilen mükemmel ötesi bir motosiklet olan Rocket 3 kullanıcıyla buluşacak. Bir önce üretilen Rocket 3’ler o kadar büyüktü ki, aracın egzoz çıkışlarından içerisine yumruk rahatça yerleştiriliyordu. 2.3 litrelik motoruyla adeta gümbür gümbür giden bu motosiklet o dönemde oldukça ses getirmişti. Bu devasa motosiklet canavar gibi geri döndü, hem de yüksek bir şekilde büyüyerek.