Yeni Hedef Pazarı Tinder

Paylaş!

Yeni Hedef Pazarı Tinder. Tinder Lite sınırlı veriye sahip olan bölgeleri kendine yeni pazarlar için hedef olarak belirledi. Tinder çöpçatanlık ve arkadaşlık sitesi uygulaması ile bilinen bir yazılım. Bu yazılımın daha bir alt versiyonu olarak piyasaya sunacağı Tinder Lite uygulaması ile veri akışının sınırlı ülkelerde ve segmenti düşük telefonlara uyarlanmasını sağlayacak.

Ana Ürünün Daha Basiti

Daha kolay ve hafif olan bu uygulama Tinder’in şimdiki uygulamasından pek farklı olmayacak ve Android uyumlu cihazlarda kullanılabilecek. Bu uygulama içerisinde de yine beğeniler görülebilecek, sohbet, “super like” ücretli özellikleri yer almaktadır. Tinder Lite uygulamasında kısıtlamalı olan işlemler Tinder plus veya Tinder Gold uygulamalarına erişememek.

Şu an test aşamasında olan uygulama yakın zamanda pilot bölge uygulaması ile ilk olarak Vietnam’da daha sonra Güney Amerika ve Güney Asya ülkelerinde uygulamaya geçilecek.

Şirketin amacı bu uygulamanın segmenti ufak PC, tablet ve mobil cihazlar ve internet akışının sınırlı olduğu ülkelerdeki pazarı ele geçirmek olduğu için uzun bir süre bu uygulamayı yüksek kapasiteli cihazlarda uygulamaya açmayacaktır.